Kredi Takibi

Hakkımızda

Kredi takibi sayfamız bir kuruluşun veya bir şirketin oluşumu değildir. Bu web sitesi kişisel bir blog olup yazar veya yazarların derlediği okuduğu öğrendiği veya öğretmek istediği makalelerden oluşmaktadır. Web sitemiz içerisindeki içerikler tamamen yasal ve özgün olarak herhangi bir web sitesinden birebir kopyalanmamış veya alıntılanmamıştır.

Tüm bunlar göz önüne alındığında kreditakibi.com web sitemizdeki içeriklerden, görsellerden veya bağlantı vermiş olduğumuz sayfalardaki içeriklerden dolayı direkt olarak telif hakkı talebinde bulunulamaz ve telif hakkından doğan haklar yüzünden sorumlu tutulamaz.

Sitemiz içerisinde yer alan makale ve içerikler genel olarak bankalar ve banka ürünlerine dair içeriklere yer verilmektedir. Başta bireysel ve ihtiyaç kredileri, konut kredisi, taşıt kredisi yada kredi kartları hakkında yazarlarımızın yaşamış olduğu sorunlar ve çözümleri veyahutta daha önce karşılaşılan sorunların çözümleri hakkında bilgiler içermektedir.

Makalelerde bahsi geçen kredi faiz oranları, ödeme planları yada benzer hesaplamaların bankalar tarafından güncellendiği ve zaman içerisinde değişebileceği göz önünde bulundurulmalıdır. bu değişimlerden doğan sorunlardan dolayı web sayfamız asla sorumlu tutulamaz.

kreditakibi.com web sitemizde karşılaşacağınız reklamlar Google Adsense Firmasına ait olan sponsor bağlantılardır. Yayınlanan bu reklamların içeriğine müdahale etme şansımız bulunmamaktadır.

Bu bağlamda web sitemiz Adsense Politikaları ile tam uyumlu şekilde çalışmaktadır. Bunun gereği olarak web sitemiz içerisinde kumar, kumara özendirme, şiddet, korku, intihar ve intihara özendirici içerikler yayınlanamaz ve kişisel hak ihlalleri yapılamaz ve bu tür içerikler yayınlamak yasaktır.

Kreditakibi.com web sitesi içerisinde oldukça fazla kredi ve kredi kartı makalesi olduğundan sizlere açık bir bilgilendirme yapmakta fayda görüyoruz.

  • Web sitemiz hiç bir üyesi ve kullanıcısına kredi imkanı sağlamaz.
  • Sitemizin hiçbir danışmanlık şirketi ile anlaşması yoktur ve anlaşma yapılması yasaktır.
  • İçeriklerimizin altına yapılan yorumlarda paylaşılan bilgilerden kullanıcıların kendileri sorumludur.
  • Web sitemizdeki içerik altında yazan telefon numaralarını aramak veya mail adreslerinden bilgi almak tamamen kullanıcıların kendi sorumluluklarındadır.
  • Web sitemiz kredi sağlamaz.
  • Sitemiz yöneticileri kesinlikle kullanıcılar ile birebir irtibat sağlamaz ve parasal çözümler sunmaz.

Yönetici Hakkında Kısaca…

Adım Tufan uzun yıllarca web siteleri üzerine araştırmalar ve geliştirmeler yapmaktayım. Eğitimim ve çalışmakta olduğum özel şirkette finans departmanında çalışmaktayım. Edinmiş olduğum finansal bilgileri bloğumda siz değerli ziyaretçilerim ve takipçilerim ile paylaşarak finansal yaşamınızı düzenlemede ve karşılaştığınız sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olacak içerikler paylaşmaktayım.

Eğer bana direkt olarak ulaşmak isterseniz info@kreditakibi.com mail adresime mail gönderebilir veya iletişim sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

 

Sayfa başına git